O NAS

Fin_eco jest certyfikowanym biurem rachunkowym działającym na rynku od 2012r. Od samego początku działalności dokładamy wszelkich starań aby zapewnić naszym klientom profesjonalne wsparcie kadrowo-księgowe tak, by mogli w pełni poświęcić się prowadzeniu własnych firm. 

 

Zapewniamy pełny zakres usług księgowych bez względu na formę prawną podmiotu jak i skalę działalności.

 

 Oferujemy komplet usług związanych z prowadzeniem kadr, płac i rozliczeniami z ZUS i US wynikającymi z zatrudnienia pracowników z tytułu umów o pracę lub umów cywilnoprawnych.

W ramach obsługi oferujemy naszym klientom pomoc podczas kontroli ZUS, PIP czy Urzędu Skarbowego a także udostępniamy program umożliwiający samodzielne wystawianie faktur sprzedażowych oraz wgląd w ewidencję i stały dostęp (24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu) do dokumentów, dzięki czemu całość obsługi może odbywać się on-line a klienci z dowolnego miejsca mają pełną kontrolę nad rozliczeniami. To rozwiązanie pozwala również nam i naszym klientom zadbać o planetę ograniczając do minimum zużycie papieru.

 

Na stałe współpracujemy z doradcami podatkowymi, audytorami i prawnikami, systematycznie uczestniczymy w szkoleniach i kursach aby móc świadczyć usługi zgodnie z obowiązującymi przepisami.

 

Biuro posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zawarte w PZU Spółka Akcyjna

Scroll to Top